Pielęgnacja wnętrza

pranie tapicerki samochodowej

Odkurzanie

Im bardziej zakurzone i zabrudzone auto tym częściej wymaga ono odkurzania. Oczywiście wszystko zależy do stopnia zabrudzenia pojazdu. Trzeba pamiętać, że samochód to doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii i drobnoustrojów. Kurz, brud czy zapach może być przyczyną alergii, dlatego warto dbać o własne auto chociażby ze względów zdrowotnych. Częste odkurzanie i wietrzenie bardzo pozytywnie wpływa na komfort podróży.

Pranie tapicerki

Chcąc utrzymać pojazd w należytej czystości, koniecznie musimy zadbać o okresowe pranie tapicerki samochodowej. Zwykle dokonuje się tego, kiedy wystąpią plamy, które trudno usunąć. Można zaliczyć tutaj przede wszystkim plamy oleiste, które szybko absorbują zanieczyszczenia i pozostawiają trwałe ślady, ale także zabłoconą podłogę czy zakurzony sufit. Dodatkowo dzięki praniu tapicerki pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu.

czyszczenie wnętrza samochodu
konserwacja, czyszczenie i zabezpieczanie skór samochodowych

Czyszczenie i konserwacja skór

Skóra dla wielu z nas jest wyznacznikiem wyższych standardów jeśli chodzi o jakość lub sposób wykonania. Dla uzyskania efektów zaleca się czyszczenie jej raz na kwartał. Chodzi tu głównie o zachowanie jej naturalnej struktury i przedłużenie żywotności. Najczęstszymi uszkodzeniami skóry może być pęknięcie bądź jej przetarcie. Aby uniknąć tego problemu należy ją odpowiednio konserwować i nawilżać.

Detailing plastików

Wnętrze samochodu jest miejscem, gdzie spędzamy znaczną część naszego czasu. Warto zadbać, aby był to czas spędzony w miłym i czystym otoczeniu. A takimi elementami są na pewno plastiki w naszym aucie. Wyczyścimy je za pomocą odpowiednich środków, których nie brakuje na rynku. Dzięki nim pozbędziemy się zabrudzeń, kurzu, ale także odświeżymy swój pojazd.

Czyszczenie i konserwacja skór

Umów się już dziś!

UWAGA