O nas

Bezpieczeństwo i higiena pracy, są ogromnie istotne, szczególnie, jeśli chcemy we właściwy sposób zadbać o nasze zdrowie. Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zdecydowała się na wdrożenie rozwiązań, które z pewnością przyczynią się do zwiększenia zarówno komfortu jak i bezpieczeństwa ich pracy.

Dbamy przede wszystkim o to, aby prace związane z dezynfekcją i ozonowaniem pomieszczeń, były wykonywane z dbałością o wszystkie, najważniejsze standardy zarówno jeśli chodzi o jakość wykonywanej usługi, jak również jeśli chodzi o jej skuteczność. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, jak również zespołem specjalistów, który wie w jaki sposób wykonywać powierzone im zadania.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów jest dla nas najważniejsze!

Dezynfekcja i ozonowanie hal produkcyjnych, magazynów czy pomieszczeń biurowych, to właśnie te usługi, w których się specjalizujemy. Działamy całodobowo – sytuacje, z którymi borykają się nasi klienci są bardzo różne, dlatego też jesteśmy pod tym względem elastyczni.

Sam proces ozonowania powinien trwać około 1,5h do 2h. To czas, w którym pomieszczenie, które jest poddawane temu zabiegowi, powinno zostać wyłączone z użycia. Dlatego właśnie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, abyśmy mogli dobrać możliwie jak najbardziej dogodny termin – zarówno jeśli chodzi o datę, jak również godzinę – wykonania ozonowania.

Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz skuteczność naszego działania. Sprzęt, za pomocą którego wykonujemy ozonowanie, to maszyna najnowszej generacji – nie tylko skuteczna, ale też pozwalająca przeprowadzić cały zabieg w sposób sprawny i bezpieczny.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, które cały czas poszerzamy, jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o to, aby pomieszczenia takie jak hale produkcyjne czy magazyny, w których wykonywane jest ozonowanie, po zakończeniu prac, były odpowiednio przygotowane do dalszego ich użytkowania.

Zachęcamy do kontaktu z nami – drogą mailową lub telefoniczną. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie państwa pytania, a także pomogą wybrać najbardziej dogodny termin, w którym zostanie wykonane ozonowanie w wybranych przez państwa pomieszczeniach.