Zamgławianie - jakie pomieszczenia obejmuje?

Usługa, którą jest zamgławianie, może być wykonywana przede wszystkim w takich pomieszczeniach jak:

  • Serwerownie,
  • Karetki,
  • Przychodnie lekarskie,
  • Pracownie informatyczne.

 

Ze względu na szkodliwość substancji, która wykorzystywana jest w przypadku ozonowania, do dezynfekcji wyżej wymienionych pomieszczeń, stosuje się właśnie zamgławianie. Jest ono znacznie bardziej bezpieczne, szczególnie, jeśli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń, które znajdują się w danych pomieszczeniach.

Zarówno w przypadku ozonowania, jak również i zamgławiania, najważniejsze jest to, aby było ono przeprowadzone przy wykorzystaniu właściwych do tego celu maszyn oraz zgodnie z wszelkimi standardami, jeśli chodzi o jakość wykonywanej usługi. Warto podkreślić, że same maszyny to nie wszystko.

Ozonowanie oraz zamgławianie mają na celu przede wszystkim zapewnienie osobom, które korzystają z dezynfekowanych pomieszczeń, jak największy komfort. Warto podkreślić, że w dobie pandemii, troska o zdrowie i bezpieczeństwo innych, stanowi wartość nadrzędną.

Ozonowanie jak również zamgławianie, wykonywane są przy wykorzystaniu odpowiednich substancji, które skutecznie niszczą bakterie oraz drobnoustroje, które mogą przyczynić się do powstawania infekcji.

Czy można przeprowadzić zarówno ozonowanie jak i zamgławianie?

W pomieszczeniach, w których nie występuje żadne niebezpieczeństwo, można wykonać zarówno ozonowanie jak również i zamgławianie. Uzyskany efekt z pewnością zwiększy bezpieczeństwo osób, które w danym pomieszczeniu będą przebywały. Należy jednak pamiętać o tym, aby przygotować takie pomieszczenie – zarówno do przeprowadzenia ozonowania jak również i zamgławiania. W przypadku, kiedy dane pomieszczenie nie może zostać wyłączone z użytku w ciągu dnia, zalecane jest wykonanie tych prac w nocy. Nasza firma świadczy usługi całodobowo, więc zachęcamy do skontaktowania się z nami, celem ustalenia terminu wykonania ozonowania.